Doručovacie podmienky

 


22.12. a 27.12. - 29.12. je zatvorená expedícia a výdajňa. Objednávky od 22.12.2023 budú expedované po Novom roku.

 

 

Dostupnosť - vysvetlenie pojmov

 

Skladom - Tovar označený ako "skladom" je expedovaný každý deň do 12:00h. Neskoršie objednávky sú expedované nasledujúci pracovný deň. Doba doručenia je približne 24-48 hodín.

V centrálnom sklade - tovar označený ako "v centrálnom sklade" je umiestnený na centrálnom sklade v EÚ. Takto označený tovar je pravidelne prepravovaný každú stredu. Do pravidelných zvozov je možné zaradiť objednávky uskutočnené do pondelka 9:00h.

Na otázku - tovar označený "na otázku" zahŕňa dve skupiny produktov. Prvou skupinou sú produkty vypredané a nedostupné v celej EÚ. U niektorých z týchto produktov poznáme predpokladaný termín naskladnenia. Druhou skupinou sú produkty vyrábané na zákazku. U zákazkových produktov je termín doručenia spravidla 14 - 21 dní od objednania. Pri takto označenom tovare nás, prosím, kontaktujte.

Doprava prepravcom DPD


Vaša zásielka bude doručovaná do 48 hodín po odoslaní. V deň doručovania zásielky by sa s vami mal prepravca v ranných hodinách telefonicky spojiť a snažiť sa s vami dohodnúť termín odovzdania zásielky. Toto platí, ak je doručenie vykonávané na súkromnú adresu. Ak ide o doručenie na adresu firmy, prevádzky a pod., má sa za to, že počas  bežného pracovného času sa na tejto adrese nachádza zodpovedná osoba určená na prevzatie zásielky, preto neprebieha telefonické avízo . Dobierky pri DPD je možné platiť v hotovosti.